Informace

Termín:

23. července až 6. srpna 2022

Cena:

  • 3 000,- pro členy oddílu (zaplaceno do 31.3.)
  • 3 600,- pro nečleny (zaplaceno do 31.3.)
  • 3 200,- pro členy oddílu (zaplaceno do 31.5.)
  • 3 800,- pro nečleny (zaplaceno do 31.5.)
  • 3 400,- pro členy oddílu (zaplaceno později)
  • 4 000,- pro nečleny (zaplaceno později)

    Platby (vč. záloh) prosím plaťte převodem na náš oddílový účet u Fio banky: 2900131283/2010. Jako variabilní symbol je nutné uvést rodné číslo dítěte, které jste vyplnili na přihlášce. Platba musí být připsána na náš bankovní účet nejpozději do 30.6.2022. V případě neprovedení platby do 30.6. může být přihláška z naší strany stornována a místo bude uvolněno dalším zájemcům o tábor.

Kde se nachází naše Základna?

Tábořiště Hoštejn - Březná. To je kousek od Zábřehu na Moravě, na známé táborové základně U Čerta.

Děti jsou ubytovány ve dvojlůžkových stanech s podsadou. Spí na matracích ve vlastních spacácích na vlastních dekách. Základna má také srub s kuchyní a krytou jídelnou. K dispozici jsou suché záchody pro děti i personál, umývárna s vodou přírodní teploty (ke sprchování a mytí nádobí se voda ohřívá). K dispozici je nonstop pití, jídlo 5x denně. Na základě není elektřina.

Zdravotní zajištění:

Je zajištěno proškoleným zdravotníkem.

Pojištěni jsou všichni účastníci našich akcí (i tábora) u Generali Pojišťovny.

Voda:

Je hygienicky nezávadná z obecního vodovodu.

Program:

Děti se zapojí do Olympijských Her pořádaných samotnými bohy ze 3 nejznámějších Panteonů: Řeckého, Egyptského a Severského. Více Vám nesmím říci... Odin se na mě mračí už teď.

Co je v ceně?

Cena obsahuje dopravu tam i zpět, ubytování, 5x denně stravu + neustálý přístup k pití, výlety do okolí, hry, koupání, program s celotáborovou hrou a pojištění každého účastníka.

Nemáme žádné další volitelné doplatky za "lepší ubytování", "lepší jídlo", ani nic dalšího. Odborové organizace nebo zaměstnavatel rodičů dítěte může na tábor přispět - pokud potřebujete fakturu, prosím kontaktujte Lenočku nebo Stoupu.

Záloha a storno přihlášky:

Dítě má svou účast na táboře rezervovanou po doručení vyplněné přihlášky a uhrazení zálohy min. 500 Kč (případně plné částky za tábor).

Storno poplatek v případě nemoci nebo úrazu před táborem (oznámeno min. 4 dny před táborem a doloženo potvrzením od lékaře) nemáme. V případě jiného důvodu nebo oznámení nemoci/úrazu později než 4 dny před odjezdem na tábor je storno poplatek 500 Kč (nutné výdaje, nakoupené vybavení, apod.).

Bonusové Informace:

Další informace o našem oddílu najdete kliknutím na "Tlačítko níže". Přihlášky odevzdávejte co nejdříve - kapacita tábora je letos 40 dětí.

Vytvořte si webové stránky zdarma!